Otomatik Panjur

Otomatik panjur Eskişehir Beta Panjur tarafından mekânlarınıza hem görsel bir değer katacak hem de dış etkiler ve tehlikelerden koruyacak bir sistemdir. Birbirinden farklı renk seçenekleri, sağlamlığı ve hafif yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlayan otomatik panjur sistemleri, Eskişehir’de çok tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Eşyalarınızın yazın güneşin zararlı etkilerinden kışın kötü hava koşullarından, tozlardan korunmasını sağlayan otomatik panjur, bir kumanda yardımıyla kolayca açıp kapatabileceğiniz, elektrik kesintisinde elle açmanıza olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Otomatik Kepenk Satış

Günümüzde neredeyse her mağazada, her garajda kullanılan Eskişehir otomatik kepenk, mekanları hem dışarının toz kir gibi olumsuz etkilerinden, hem yağmur, dolu, kar gibi hava koşullarından hem de hırsızlardan korumayı sağlar.

 

Kumandalı otomatik kepenk sistemleri olarak bilinen Eskişehir otomatik kepenk satışı Beta Panjur tarafından güvenle gerçekleştirilmektedir. Eskişehir otomatik kepenk sistemleri uzun ömürlü bir kullanım için kaliteli malzemeler, dayanıklı bir motor kullanılarak imal edilmektedir.

 

Beta Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 81. Blok No: 3 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 340 05 75

Gsm: 0554 857 64 70 | 0542 642 92 23