Otomatik Panjur

Otomatik panjur Eskişehir Beta Panjur tarafından mekânlarınıza hem görsel bir değer katacak hem de dış etkiler ve tehlikelerden koruyacak bir sistemdir. Birbirinden farklı renk seçenekleri, sağlamlığı ve hafif yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlayan otomatik panjur sistemleri, Eskişehir’de çok tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Eşyalarınızın yazın güneşin zararlı etkilerinden kışın kötü hava koşullarından, tozlardan korunmasını sağlayan otomatik panjur, bir kumanda yardımıyla kolayca açıp kapatabileceğiniz, elektrik kesintisinde elle açmanıza olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Otomatik Kepenk İmalat

Eskişehir otomatik kepenk sistemlerinin imalatı Beta Panjur tecrübeli ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. İş yeri, garaj, mağaza gibi alanlarda hem güvenlik hem de pratiklik sağlayan otomatik kepenk, bir tuş ile açılıp kapanan bir sistemdir.

 

Uygulanacak alanın ölçüsü doğru bir şekilde alındıktan sonra tecrübeli ekibimiz uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, kaliteli Eskişehir otomatik kepenk imalatına başlar.

 

Beta Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 81. Blok No: 3 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 340 05 75

Gsm: 0554 857 64 70 | 0542 642 92 23