Hizmetlerimiz

Eskişehir Beta Panjur, fotoselli kapı, otomatik garaj kapısı, bariyer, kayar kapılar, cam balkon ve duşakabin imalatı, satışı ve montajı alanlarında kullanıcılara hizmet vermektedir. Eskişehir alüminyum firmaları arasında yer alan Beta Panjur, alüminyum ürünlerinin ticaretini de gerçekleştirmektedir. Sunduğu kaliteli hizmet ve deneyimli personelleri ile daima ileriye gitmeyi hedefleyen firmamız, kullanıcı dostu, uzun ömürlü sistemler imal etmektedir.

Yana Kayar Kapılar

Eskişehir otomatik kapı firmaları arasında yer alan Beta Panjur, dar alanlarda açılıp kapanma mesafesiyle alan daraltmayan, ameliyathane, laboratuvar gibi alanlarda rahatlıkla kullanılan ve hava ve ses yalıtımı sağlayan yana kayar kapı sistemlerini kullanıcılara sunmaktadır.

 

Yoğun insan trafiği yaşanan alanlarda, endüstriyel tesislerde, konutlarda, iş yerlerinde akla gelebilecek her alanda kullanılabilen Eskişehir yana kayar kapı sistemleri Beta Panjur’da farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Eskişehir otomatik kapı çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Beta Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 81. Blok No: 3 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 340 05 75

Gsm: 0554 857 64 70 | 0542 642 92 23