Hizmetlerimiz

Eskişehir Beta Panjur, fotoselli kapı, otomatik garaj kapısı, bariyer, kayar kapılar, cam balkon ve duşakabin imalatı, satışı ve montajı alanlarında kullanıcılara hizmet vermektedir. Eskişehir alüminyum firmaları arasında yer alan Beta Panjur, alüminyum ürünlerinin ticaretini de gerçekleştirmektedir. Sunduğu kaliteli hizmet ve deneyimli personelleri ile daima ileriye gitmeyi hedefleyen firmamız, kullanıcı dostu, uzun ömürlü sistemler imal etmektedir.

Bariyer Sistemleri

Eskişehir bariyer sistemleri, birden fazla binanın yer aldığı siteler, plazalar, otopark giriş ve çıkışlarında kullanılan ve güvenliği sağlayan bir sistemdir. Kollu bariyer sistemleri veya mantar bariyer gibi seçenekleri bulunan sistemin kurulumu kolaydır ve darbelere karşı yüksek bir dayanıklılığa sahiptir.

 

Eskişehir otomatik bariyer, otopark bariyeri sistemlerinin kurulumunda en güvenilir adres olan Beta Panjur, avmler, elçilikler, otoparklar, banka müdürlükleri gibi yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan alanlarda bariyer sistemi sağlamaktadır. Eskişehir bariyer sistemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Beta Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 81. Blok No: 3 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 340 05 75

Gsm: 0554 857 64 70 | 0542 642 92 23