Hakkımızda

Beta Panjur, alüminyum ürünleri ve Eskişehir otomatik kapı sistemleri imalatı yaparak bölgenin en kaliteli ürünlerini ortaya çıkarıp satış ve montajını gerçekleştirmektedir.

 

Eskişehir alüminyum ticareti konusunda toptan ve perakende olarak hizmet verebilen Beta Alüminyum, piyasa fiyatlarında kaliteli ürünler sunmaktadır. Eskişehir otomatik kepenk, otomatik panjur, garaj kapısı gibi otomatik kapı sistemlerinin en kalitesine ulaşabileceğiniz firmamız, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır.

 

Her biri kendi alanında tecrübeye sahip personellerimiz, sürecin en önemli noktası olan imalattan başlayarak satış ve montajın her anında titizlikle çalışır. Eskişehir Beta Panjur’un hizmetlerinden faydalanmaya karar verdiğinizde keşif ekibimiz uygulamanın yapılacağı alanda bir ön çalışma yapar. Bu ön çalışma üzerinde imalata başlayan ekibimiz söz verdiğimiz tarihte montajı gerçekleştirir ve sorunsuz bir kullanım sağlandığından emin olur.

 

Otomatik kapı sistemlerinin yanında Eskişehir cam balkon yapan, duşakabin satış ve montajı firmamız tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir. Beta Panjur tarafından sunulan kaliteli ve uzun ömürlü çözümlere ulaşabilmek, ekonomik fiyatlarından faydalanabilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Beta Panjur İletişim Bilgileri

Adres: Baksan Sanayi Sitesi 81. Blok No: 3 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 340 05 75

Gsm: 0554 857 64 70 | 0542 642 92 23